Deniz Aşırı Paketleme Hizmeti

Deniz Aşırı Paketleme Hizmeti

Deniz Aşırı Paketleme Hizmeti’nde , İhracat yüklerinde denizaşırı seferlerde taşıma sürelerinin bir hayli uzadığını biliyoruz. Bu sebeple ürünlerin fiziksel ve meteorolojik zararların önüne geçebilmek için deniz aşırı paketleme hizmetleri ile yanınızdayız.

 

Ürünlerin taşıma esnasında meydana gelen sıcaklık değişimlerinden, nemlenmeden, korozyondan ve paslanmadan etkilenmemesi için gereken paketleme standartlarına bağlı kalarak hizmet vermekteyiz.

Shrink Wrap, Alumünyum Bariyer Vakumlama, VCİ Naylon, Anti-Korozyon Yağlama, Slikajel uygulamaları gibi çeşitli hizmetlerle ISPM 15 ve Alman HPE ve SEI standartlarında paketlemeler yapmaktayız. Dünya bitki sağlığı koruma kapsamında ısıl işlemli olarak yüke özel sandık ve paletler üretebiliyoruz.

Siz müşterilerimizin taşıma konusunda hiçbir problem yaşamaması için istenilen sevkiyat yoluna göre planlama ve projelendirme yaparak hataya yer vermeden ihracat yapmasını sağlamaktayız.

Deniz Aşırı Paketleme hizmeti uzun sevkiyatlarda deniz yolu konteyner ile gidecekler yüklerin hava değişimlerinden etkilenip zarar görmesini engeller. Seaworthy Package service istenilen talebe göre gerçeklertirilir.

Dr. Shrink vakum kendi özelliği olan ısıyı görünce büzüşen ve yükün şeklini alan bir malzemedir. Yükün hava şartlarından zarar görmesini engeller. Dr. Shrink deniz aşırı paketleme yaparken kullanılan shrink mikronu çok önemlidir.

Skor
Client
Date
Ocak 21, 2019
Share