Brandalama Hizmeti

Brandalama Hizmeti

Brandalama Hizmeti , Taşıma ve depolamada yüklerin kötü hava şartlarına maruz kalmaması için yüke özel ölçü ve istenilen kalitede branda ve diğer koruma araçlarıyla ürünlerinizi koruyoruz. Brandalama Talep edilen tüm kalitede ürün ve hizmet sağlayarak yerinde siparişe özel cevaplar verebilmekteyiz.

Pilsa, Polyester ve Alev yürümez branda çeşitlerinde istenilen gramaj ve kalınlıkta brandalama yaparak ürünlerinizin korumasını sağlıyoruz.

Brandalama Yükün cinsine ve gideceği ülkeye göre branda seçimi çok önemlidir. Sevkiyat süresi, yol şartları brandayı yırtabilir veya zedeleyebilir. Bundan dolayı yükünüz zarar görebilir.

 

Open top brandaları taşmalı opentop yüklemelerinde orjinali dışında taşmalı branda dikilmesi gereklidir. 30 cm taşmalı open top brandası, 60 cm open top brandası, 1m open top brandası genelde istenilen taşma ölçülerindedir.

 

Genel olarak flatrack ile taşınan yükler açık olarak taşınır. Bundan dolayı açıkta seyreden yükler yağmur ve diğer kötü hava şartlarına maruz kalacaktır. Açık yük için pilsa branda, 230 gr branda, polyester branda, pvc brandalardan talep edilene göre seçilir yükün ölçüsüne göre dikilir.

Skor
Client
Date
Ocak 21, 2019
Share